шегичка

Закръгленка жена след дълги молби и настояване отива с мъжа си на риболов. На брега на реката. Той: - Дай хляба да пусна захранка. - Изядох го! - Дай тогава смеските ... - Ами и тях изядох ...! Мъжа започва да събира пръчките и примирен казва: - Айде, дояж и червеите и се прибираме ..... ... 🤣🤣🤣