Новина от категория Скандално
Архив на публикациите

Нова изцепка на младежи в мола

Мъж в социалните мрежи разказа за пореден случай на агресия в един от столичните молове. В нашумятала Facebook група "Насилието в мола", мъжът разказа как пазарувал спокойно в един от търговските обекти. Тогава в магазина нахлули трима младежи с черни маски. Насочили се директно към момче, което работило в обекта.
"Извадиха воден пистолет", разказва Радослав Каракехайов. "Насочиха го към него и започнаха да симулират грабеж..."
"Унижаваха момчето, след което напуснаха доволни с чувство на безнаказаност, а момчето просто си продължи работа", допълва Каракехайов.
Мъжът определи младежите като агресивни и вулгарни, но не смята, че ще има ефект, ако подаде сигнал към МВР.
По-късно в коментарите той уточни, че все пак е сигнализирал управата на МОЛ-а и на обекта. При тях обаче досега не била постъпвала такава информация.блиц

Публикувана на
04 Декември 2024 година